Szanowni Państwo,

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych warsztatów, które przygotowaliśmy wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla Klientów Biznesowych naszego Zrzeszenia– mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz pracowników Banków Spółdzielczych. Ruszamy z kolejną edycją szkoleń.

 

Nasi Klienci otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

 

Poprzez tę inicjatywę wpieramy naszych Klientów w zdobywaniu kompetencji i praktycznej wiedzy, działamy zgodnie z naszą strategią, jesteśmy solidnym partnerem finansowym wspierający społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji. Sukcesem tego projektu jest liczba klientów, którzy skorzystają ze szkoleń.

 

Warto zatem skorzystać z tej propozycji i zachęcić Klientów do udziału w tych wydarzeniach – to będzie też świetna okazja do budowy bądź wzmocnienia naszych relacji z Klientami.

 

Terminy, tematy i linki do zapisów do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjnej):

 

·         12.05 – Tworzenie skutecznej strony internetowej krok po kroku

·         26.05 – Rynek płatności bezgotówkowych

·         09.06 – Ograniczenia obrotu gotówkowego z uwzględnieniem ostatnich zmian

·         23.06 – Biznes jutra – przyszłość jest dziś

 

Wszystkie szkolenia odbędą się w tych samych godzinach: 9.00-11.00:

Poniżej fotokod (QR) do zeskanowania w celu rejestracji i wzięcia udziału w warsztatach: